Kutse sügisesele perepäevale

 
 

Head pered!

 

Ootame võrgustikku kuuluvaid lasterikkaid perekondi traditsioonilisele sügisesele perepäevale 22. oktoobril Super Skyparki - teaduskeskusesse SkyLab ning batuudi- ja mängukeskusesse.

 

Perepäeva pidulikul aktusel tunnustame edasipüüdlikke ja silmapaistvaid suure pere vanemaid – kuulutame välja Pärlipüüdja konkursi võitjad.

 

11.00 Super Skyparki väravad on külastajatele avatud

12.00 Pidulik gala - Pärlipüüdja nominentide tunnustamine

12.30-15.30 Lõunane kehakinnitus

16.00 Super Skypark on külastajatele suletud

 

Piletimüük on avatud 17. oktoobrini (k.a).

PILETID

 
 
 
 
 
 

Päkapikukontor on avatud

 
 

Kuigi alles algas sügis, pole enam jõuludki teab kui kaugel! Seoses sellega on meil väga hea meel teatada, et Eesti Lasterikaste Perede Liit avab taaskord oma päkapikukontori! Soovime teie pere lastele maagiat ja rõõmu tuua, et see jõuluaeg veelgi imelisem saaks.

Sellel aastal on meil teile eriline üllatus – saate oma kingisoovid teele panna meile päris kirja kirjutades! Jõuluvana ootab põnevusega teie kirjutatud kirju ning on koos abilistega valmis neid tähelepanelikult lugema. 📩📬

ROHKEM INFOT

 
 
 
 

Taotle huvitegevuse toetust

 
 

Hea lasterikas perekond, nüüd saad taotleda huvitegevuse toetust! Taotlema on oodatud nelja ja enama lapsega perekonnad. Lapsevanem saab toetust taotleda õppivale lapsele, kes on kuni 19 aastane k.a. Toetust saab taotleda iga lapse kohta ühe huvitegevuse/ huviringi raames.

 

Taotlusvooru täpsed tingimused ja vajalikud vormid on leitavad meie kodulehel: LINK

Taotluste esitamise tähtaeg on 09. oktoober 2023.a.

Lisaküsimuste korral palume kirjutada aadressil huviharidus@lasterikkad.ee

 

Toetuste väljamaksmist toetab Sotsiaalministeerium.

 
 
 
 

Otsime Pärlipüüdja tunnustusauhinna nominente

 
 

Hei lasterikka pere liige, sõber, töökaaslane ja tuttav!

  • Kas Sina tunned lasterikka pere vanemat, kes on silma paistnud uuenduslike ideedega, mis kannavad pikaajalist ja elujõulist eesmärki? Inimest, kes on muutnud teiste perede elu, kaasanud neid tegutsema oma kogukonnas, maakonnas või üleriigilisel tasandil?
     
  • Või tead ja tunned ehk hoopis lasterikka pere vanemat, kes on omandanud akadeemilise kraadi kas bakalaureuse-, magistri- või doktoriõppes lasterikka pere vanemana, töö ja igapäeva toimetuste kõrvalt?

Kui jah, siis anna sellest meilegi teada! Auhinna statuudi leiad: LINK 

Nominentide esitamise tähtaeg on 6. oktoober.

 
 
 
 

Tutvustame ELPL tiimi

 
 
 
 

On aeg vaadata Eesti Lasterikaste Perede Liidu telgitagustesse ning tutvustada inimesi, kes meie tegemistes kaasa löövad. 

 

Katrin Kiisk on jurist, kes on spetsialiseerunud perekonna ja laste õiguste tagamisele, hea ema oma armsale pojale, trenniarmastaja ning Liidu juhatuse liige. Katrin on üles kasvanud lasterikkas perekonnas, ta on tädiks kuuele lapsele ja ühe vahva poisi ristiema. Katrini valdkonnaks Liidu juhatuses on kommunikatsioon ja ühiskondliku suhtumise kujundamine...

LOE EDASI

 
 
 
 

Harjumaa ühingu sädeinimene

 
 

Tutvustame igas kuus ühte Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikmesorganisatsiooni. September on Harjumaa Lasterikkad MTÜ kuu. Jutustame täna ühingu asutajaliikme ja silmapaistva sädeinimese Margus Vainuga.

Margus on ametilt arhitekt, nelja toreda lapse isa ja aktiivne tegutseja väga mitmel rindel. Lisaks arhitektitööle on Margus kaasatud MTÜs Harjumaa Lasterikkad, Kaitseliidus, kohalikus Patika külakooris, külabändis ning muidugi ei puudu tema elust ka sport. Margus on oma küla võistkonda eestvedaja Rae valla mängude nimelises kogukonna spordisarjas. Margus oli 15 aastat oma küla külavanem ning lisaks eelmainitule peavad nad koos abikaasaga oma talus linnukasvatust - Kure Linnuväli.

LOE EDASI

 
 
 
 

Uudiskirja sisu haldab

Eesti Lasterikaste Perede Liit 
Telefon: 437 0055 
E-post: info@lasterikkad.ee
www.lasterikkad.ee

Jälgi meid Facebookis

Uudiskirja saajate hulgast

lahkumiseks klõpsa siia.

 

Smaily

 

Info Perekaardi kohta

Perekaart 
Telefon: 5332 5335
E-post: info@perekaart.ee
www.perekaart.ee